Vzdělávací program Transthorakální UZ plic a hrudníku vytvořený a realizovaný ve spolupráci s Českou pneumoftizeologickou společností (ČPFS) je k dispozici ke stažení zde. Ukončené vzdělávání je totožné s programy v okolních evropských zemích, garance ČPFS a ČSUM jako národní společnosti zastupující EFSUMB v ČR má zajistit uznatelnost certifikátů na evropské úrovni.

Vzdělávací program obsahuje doporučované parametry výuky sonografie v daném zaměření. ČSUM spolu s ČPFS rády udělí záštitu k teoretické výuce v tomto oboru všem subjektům splňujícím nastavené požadavky vzdělávacího programu. Aktuální nabídku certifikovaných kurzů naleznete zde

Aktuální seznam školitelů a jejich školících míst je dostupný po kliknutí zde. Po individuální domluvě můžete na jejich pracovištích absolvovat předepsaný praktický výcvik v metodě. Pokud máte zájem stát se sami školitelem na svém pracovišti, prosím o kontaktování výboru ČSUM.

Vzdělávací program je dostupný v plném rozsahu. V případě zájmu o vstup do vzdělávání kontaktujte prosím sekretářku Plicní kliniky FN HK emailem vera.fabianova@fnhk.cz se žádostí o zapsání a přidělení logbooku. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *